Pozvánky do schránky | svatební oznámení, narozeninové pozvánky

Svatební oznámení, jmenovky, menu karty ap.

Svatební oznámení růžové s růžemi

Svatební oznámení jsou, co se týče zpracování, většinou jednoduché karty digitálně tištěné, případně ručně zdobené a upravované.
Tisknu převážně na papír se strukturou plátěné ražby nebo hladký křídový. Nově mám v nabídce papír v barvě a struktuře juty.

Pokud Vás zaujme motiv oznámení, ale máte zájem o jiný formát tisku nebo požadujete grafickou úpravu hotového vzoru (ale spíše drobnou, nikoli zásadní), neváhejte se zeptat. Bude-li to v mých silách a možnostech grafického zpracování, ráda Vám vyjdu vstříc.
Zaujal-li Vás nějaký vzor oznámení, ale nenašli jste k němu další doplňkové tiskoviny, můžete je přesto poptat. Opět platí výše uvedené - umožní-li to grafické zpracování vzoru, přizpůsobím ho dalším tiskovým formátům - jmenovkám, menukartám, visačkám atd.
Vždy obdržíte předem cenu, nejpozději při korektuře. U té potom schvalujete nejen náhledy, ale i cenovou kalkulaci.

U většiny oznámení lze změnit i písmo jmen a textů.

Zakázky na zcela nové zpracování svatebních oznámení nepřijímám.

svatební oznámení nabídka

Moje úplně nejúspěšnější oznámení - Slunečnice (sólo). Udělala jsem jich tolik, že se to asi nedá spočítat. Jen jeden rok ji trumfly kopretiny v podobném designu, ale potom se zase vrátila na výsluní.

Svatební oznámení se slunečnicí Samolepky na obálky se slunečnicí

Růžovohnědé oznámení s abstraktní kresbou plané růže s hnědými lístky. Ve stejném vzoru jsou k dispozici jmenovky na stůl, kartičky, samolepky a menukarty - ty lze použít i jako program dne. Oznámení je ve formátu DL na výšku - 100 x 210 mm vytištěné na bílý strukturovaný papír.

Svatební oznámení Floral abstract

Mezi svatební oznámení mám zařazené i pozvánky k oslavě svatebního výročí. Většinou se takto oznamuje a slaví diamantová nebo zlatá svatba, ale poměrně často i 25. výročí (což má asi taky nějaké kovové synonymum, ale to neznám). Na fotce je oznámení pozvánka - Rose astract spolu s doplňkovými tiskovinami. Může být vytištěno na bílý strukturovaný papír nebo papír v barvě juty (rovněž struktura).

Svatební oznámení Floral abstract

Fialová svatební oznámení

fialové akvarelové oznámení
fialové květy hortenzií na oznámení S18
další oznámení do fialova- Chrpy

Zelená svatební oznámení

Svatební oznámení Akvarel v zeleném provedení
Svatební oznámení Akvarel v zeleném provedení
S 23 Kopretiny - oznámení v zelených tónech


Původní svatební vzory s odkazem do eshopu najdete zde

nahoru